Бердянськ готується до літньо-оздоровчої кампанії та проведення курортного сезону 2018 року

Бердянськ готується до літньо-оздоровчої кампанії та проведення курортного сезону 2018 року
Автор фото Юлія Покас

На черговому засіданні виконавчого комітету начальник відділу курортно-готельної діяльності Оксана Бичкова доповіла про основні заходи, які заплановані і будуть проводитися напередодні курортного сезону і в літній період.

Дороги та освітлення

Для поліпшення стану доріг на основних магістралях та у мікрорайонах міста вже розпочався ремонт асфальтобетонного покриття. Заплановано також нанесення і оновлення дорожньої розмітки, технічне обслуговування світлофорів, придбання та встановлення пристроїв для антипаркування.

До 20 травня будуть виконані роботи з підготовки мереж зовнішнього освітлення міста до роботи в літній період. Освітлюватися вулиці будуть до 4-ї години ранку.

З травня по серпень буде проводитися обробка територій лиманів на Бердянській косі, Макортах та Верховій проти комарів. На ці роботи передбачено більше 500 тис. грн.

Чистота пляжів

Важливим залишається питання утримання та благоустрою пляжних територій. У цьому напрямку управління земельних правовідносин вже проводить інвентаризацію діючих договорів оренди земельних ділянок, наданих для розміщення і обслуговування пляжів. З орендарями та власниками бердянських пляжів буде проводитися робота щодо дотримання вимог змісту і функціонування пляжів, обстеження підводної частини дна акваторії водного об'єкту, навчання матросів-рятувальників.

Транспортне сполучення

Щодо транспортного забезпечення, то у зони відпочинку (Коса та Верхова) будуть організовані додаткові маршрути перевезення пасажирів. Встановлять інформаційні щити із розкладами руху на сезонних маршрутах №№15,20. На вокзалах буде оновлено інформацію про рух пасажирських поїздів та автобусів.

Сфера послуг

Для поліпшення якості сфери послуг заплановано проведення роботи з суб'єктами господарювання з питань режиму роботи, шумового режиму, виконання Правил благоустрою міста.

У період курортного сезону буде організовано роботу «гарячої телефонної лінії» з питань захисту прав споживачів.

Медичне обслуговування гостей міста

Важливим залишається питання медичного обслуговування гостей міста в літній період. Головне завдання - організувати і забезпечити доступну та якісну лікувально-профілактичну медичну допомогу відпочиваючим і населенню міста. Прийом хворих пацієнтів, які приїхали до нас на відпочинок, буде проводитися за тимчасовим місцем проживання дільничним лікарем згідно з графіком прийому.

Також буде проводитися робота з укладення та продовження договорів зі страховими кампаніями, дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, оздоровчими установами на відшкодування витрат за медичне обслуговування.

Безпека на відпочинку

Як розповіла Оксана Бичкова, у рамках організації безпеки в Бердянську в період курортного сезону для охорони громадського порядку в місті та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку будуть задіяні додаткові сили поліції. Крім того, для патрулювання в місті будуть залучатися громадські формування. Всі заклади відпочинку будуть обстежені на предмет технічної укріпленості та умов збереження речей відпочиваючих. Будуть встановлені додаткові камери відео спостереження.

Актуальна інформація

Що стосується рекламної діяльності, то в інтернет ресурсах буде постійно розміщуватися та оновлюватися інформація про курортний Бердянськ, різноманітні цікаві новини, культурні події, а також санітарно-епідеміологічний стан. Планується виготовлення поліграфічних матеріалів та презентаційної сувенірної продукції, проведення Дня Бердянська в інших міста тощо.

Розважальні заходи

У нашому місті щороку проводяться численні яскраві культурно-масові та спортивні заходи. Режим роботи в міських музеях на літній час буде продовжений до 19:00.У цьому році на мешканців та гостей міста чекатимуть фестивалі східного танцю та «Зорецвіт - 2018», Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Три кити в океані дитячих талантів», фестиваль ковалів “Сталева хвиля 2018”, Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ», фестиваль творчості підлітків і молоді «Зірки Азову», «Пісні морського міста», а також чемпіонати міста з пляжного волейболу, ушу, стрітболу, спортивного туризму та інші спортивні заходи, змагання та турніри.

Протягом літнього періоду будуть проходити виступи творчих колективів міста, які зможуть порадувати як жителів, так і гостей нашого міста.

Обновлено: 13.04.2018 в 10:54
Просмотров: 648