Бердянск » Жилье » Слободка » Детские лагеря

ДОЛ «Молодая гвардия»

Цена:

от 5775

до 5985

 • Связаться с автором объявления
 • Сервисы
 • Описание

  ПУТЕВКА ДЛЯ РЕБЕНКА.

  Цена 210 грн./сутки

  Каждую смену детский центр готов принять на отдых 350 детей в возрасте от 6 до 17 лет.      
  Продолжительность каждой смены от 16 до 21 дня.

  Смены 2017

  Длина смены - 21 день

  1. - 01.06.17 — 21.06.17
  2. - 27.06.17 — 17.07.17
  3. - 18.07.17 — 07.08.17
  4. - 08.08.17 — 28.08.17

  Цены в ДОЛ "Молодая гвардия"

  1. смена 275 грн/сутки
  2. смена 285 грн/сутки
  3. смена 285 грн/сутки
  4. смена 275 грн/сутки

  до 01.04.17 до 10% скидка
  до 01.05.17 до 5% скидка
  Скидки действуют при 100% оплате

  Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Молода гвардія» розташований на материковій частині України у екологічно чистій курортній зоні міста Бердянська, на березі Азовського моря  Запорізької області, біля самої основи Бердянської коси. 

  Для багатьох дітей та їх батьків Бердянськ став улюбленим місцем відпочинку та оздоровлення.

  Візитною карткою міста став аквапарк «Мис Доброї Надії», приватний зоопарк «Сафарі» та сезонний пересувний дельфінарій «Немо». У курортний сезон Бердянськ стає культурною столицею всіляких фестивалів. 

  Дитячий оздоровчий заклад - улюблене місце оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків з усіх областей України. 

  Переваги оздоровлення у дитячому оздоровчому закладі очевидні. Клімат на Азовському морі унікальний, м'який, помірний, цілюще повітря, насичене озоном, йодом, бромом, різними солями та мікроелементами. У повітрі Приазов'я в 1,5 рази більше кисню, ніж на узбережжі Чорного моря. Влітку вода в Азовському морі прогрівається до 26 - 28 градусів.

  Азовське море природний інгалятор. Вода Азовського моря містить 92 хімічних елемента, які під час купання легко проникають через поверхню шкіри та дарують організму ті речовини, в яких він потребує, сприяють підвищенню захисних сил організму дітей, лікують органи дихання. Купання в морі прекрасний гідромасаж. Оксамитовий золотий пісок, легкі хвилі, що набігають на берег, ласкаве сонце та аромат трав, крик чайок - все це створює неповторність відпочинку в дитячому оздоровчому закладі «Молода гвардія».

  Територія закладу – паркова зона,огороджена цегляним забором, упорядкована доріжками, біля кожної будівлі стоять лавочки, алеї в нічний час освітлюються електричними ліхтарями. Велика кількість рослинності допомагає сховатися  від пекучих променів сонця в спекотні дні.

  Від закладу до залізничного вокзалу – 3 км., до центра міста – 5 км.

  На території ДЗОВ «Молода гвардія» три стаціонарних двоповерхових та п’ять одноповерхових капітальних цегляних корпуси, усі корпуси упорядковані, біля яких охайно оформлені альтанки. На кожному поверсі 2-х поверхових корпусів є зручності (санвузли, умивальники та душ з гарячим водопостачанням цілодобово) в кімнаті, на блоці або на поверсі. Розміщення дітей в двоповерхових корпусах 3-4 чол., а в одноповерхових корпусах 5-6 чол. На кожному поверсі корпуса просторі холи з телевізорами.  ДЗОВ «Молода гвардія» має :

  • волейбольний та баскетбольний майданчики;
  • футбольне поле;
  • танцювальний та вогнищевий майданчики;
  • майданчик з ігровими спорудами;
  • альтанки з настільним тенісом;
  • куточок туриста;
  • літня естрада;
  • клуб на 600 місць;
  • павільйонидля гурткової роботи;
  • бібліотека;
  • методичний кабінет;
  • їдальня  на 400 місць;
  • банно-пральнийкомплекс.

  ДЗОВ «Молода гвардія» володіє широкою смугою відмінного піщаного пляжу, відповідно до Державних санітарних правил та норм «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів». Купання дітей у морі проводиться відповідно з доз­волу санітарно-епідеміологічної станції у спеціально відве­деному для цього місці. Огороджений пляж знаходиться в 500 м від закладу, площа пляжу – 0,5 га, обладнаний тіньовими навісами, кабінками для перевдягання, туалетом і урнами. А також є комора для зберігання засобів для організації купання (буйки, поплавки, рятувальні круги, кінець Олександрова), на пляжі є футбольне поле. Акваторія купання виділяється буйками, є рятувальна вишка. Відвідування пляжу два рази на день з 09.00 і з 16.30. 

  Цілодобове медичне обслуговування дітей здійснює лікар і три чергові медичні сестри та санітарка.

  В медпункті є ізолятор з трьома боксами, оглядова кімната, їдальня, 2 душові кімнати та 2 санвузли. Дитячий заклад має процедурний кабінет обладнаний апаратами: «Солюкс», ультразвуковим інгалятором,  компресорний інгалятор (небулайзер), апарат Body Form, іонізатор повітря аероніон, фіто-чай.  

  Велика увага в ДЗОВ «Молода гвардія» приділяється шестиразовому високоякісному, різноманітному та калорійному харчуванню. Щодня в раціоні м’ясні, рибні та молочні  страви , свіжі овочі, зелень, фрукти, соки,хлібобулочні вироби, солодощі. Їдальня розрахована на 400 місць харчування дітей в 1 зміну.    

  Дозвілля дітей цікаве і різноманітне щоденно проводяться дискотеки, 2-3 рази на тиждень перегляд кінофільмів у клубі, виступи артистів цирку.

  Велика увага надається екскурсіям, щоб діти про місто Бердянськ в якому вони відпочивають, відвідали найбільш цікаві міста, здійснили подорож у тваринний мир та просто весело відпочили. В ДЗОВ «Молода гвардія» діти мають можливість відвідувати гуртки та спортивні секції по інтересам, проводяться майстер-класи.

  Територія закладу огороджена цегляним парканом.

  Громадський порядок і охорона життєдіяльності дітей здійснюється професійною охороною.

  ДЗОВ «Молода гвардія» -  територія дитинства, захищається від байдужості, духовної пустоти, національних чвар та політичних розбіжностей. Тут панує Любов, Розуміння, Турбота. В «Молодій гвардії» оживають найзаповітніші мрії та мешкають світлі дитячі казки з яких пішли злі чаклуни.

  А головне - добрі серця педагогів допоможуть дітлахам не лише відпочити і набратися сил, але і прожити яскраві, незабутні дні дружби і спілкування. Кожен відчує себе талановитим, сильним, щасливим.

  Для цього в закладі оздоровлення та відпочинку «Молода гвардія» є все!

  ДОЦ «Молодая гвардия»

  • Адрес: ул. Котляревського 4, Бердянск,Запорожская область, Украина.
 • Контакты

  ул. Котляревского, 4

  Просьба сообщать, что Вы звоните с сайта Brd.UA (Брд.ЮА)

  Показать Карту
 • Отзывы

  Внимание, отзывы предназначены исключительно для отзывов, если у вас есть какие-либо вопросы по жилью, задавайте их по указанным в объявлении телефонам, или по привязанным к ним мессенджерам.
  Администрация сайта удалит все что не относится к отзывам.